90 senelik tecrübe ve yeterlilik

FGH GmbH enerji, ekonomi ve elektrik sanayisi üzerine çalışan şirket Mannheim ve Aachen´da bulunur. FGH GmbH yüzde yüz FGH e.V.´in şubesidir ve 90 senedir elektrik enerjisinin sağlanması ve enerji ekonomisi üzerine tecrübe toplamıştır.
Bugün öncü kuruluş olarak yenilenebilir enerji kaynaklarının şebeke entegrasyonu üzerine endüstriyel, işletme ve devletle ilgili organizasyonlara bilgi veriyoruz.

Mühendis hizmetleri (şebeke analizleri ve santral şebeke entegrasyonu) ve şebeke tahminleri arıza veri analizleri için özel software çözümleri FGH´nin uluslararası ve ulusal hizmetlerin birimleridir.

Bizim yıllarca süren tecrübe ve işçilerimizin yeterliliği yüksek kaliteyle özeni garantiler.

 

FGH Grubu

FGH grubunun geniş performans arızaları elektrikli güç ve enerji konularında şebeke operatörlerine, üreticilerine, tesisat işleticilerine ve proje geliştiricilerine özel çözümler sunmaktadır. Üniversiteler ve diğer araştırma kurumları ile yakın işbirliği yaptığımız için son bilimsel bilgiler garantidir.

1921 yılından bu yana dünya çapında iletim ve dağıtım şebekelerinin güvenlik ve kalite söz konusunda FGH yeni standartlar belirliyor.

 

Uzmanlik Network

FGH grubun içinde olağanüstü uzmanlığın ağ oluşturması bizim teklif ettiğimiz verimin ve teknik özenle yüksek kalitenin temelidir.

Uluslararası ve ulusal projelerinizde sizde bizim yıllarca süren tecrübemizden ve özel yeterliliğimizden yararlanın.